1 / 2
Novi ZIMSKI gumi Starfire, Sava: 13ki, 14ki, 15ki, 16ki i dr
По Договор
28.03.2021 14:09

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

- 185/60/15 Sava..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

ZIMSKI GUMI 13ki 14ki 15ki 16ki 17ki poveke razlicni dimenzi

0 €

NOVI letni gumi 14ki, 15ki, 16ki, RIKEN PETLAS CONTINENTAL

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам