1 / 11
Se prodava semejna kuca vednas vseliva
По Договор
15.08.2022 13:56

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Stojan Arsov br.8

Se prodava kuca na ul Stojan Arsov br.8 kompletno opremena so instalacija za parno niz celata kuca za podetalni info na 071208983

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
071208983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам