1 / 5
ПРОД. Е В Т И Н А К У Ќ А
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2022 06:33

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

6 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

БУЛЕВАР 1ВИ МАЈ БР,351

КУЌАТА СЕ НАОЃА ОДМА ПОД ЖЕЛЕЗНИЧКА ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Горан Трајковски
Потврден огласувач
070960940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам