1 / 2
Bandazi R20 za Nissan Navara Pathfinder 6x114 20ki
520 €
Цената е фиксна
06.06.2023 18:13

Струга / Струга

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

20

Ширина на бандаж:

9J

Број на дупки во бандаж:

Со 6 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

285

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

20

Bandasite se 20x9cola et18
6x114.3 original za Nissan Navara Pathfinder

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам