Продавам Гаражен простор Мичурин
2.600 €
30.01.2023 13:42

Аеродром / Скопје

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Венјамин Мачуковски бр:34

Продавам паркинг простор во Аеродром поточно Мичурин.
Улица Венјамин Мачуковски во новите згради кај маркет "Кам" до училиштето "Блаже Конески".
Гаражата се наоѓа во самата зграда на -1 и е на платформа доле.
Погледнете го видеото за да ви стани појасно.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071220457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам