1 / 2
Celicni Bandasi za OPEL 4x100 14ki bandash corsa agila astra
3.000 МКД
30.12.2021 10:26

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Bandasite se doneseni od Svajcarija.

I se izvadeni od opel corsa.

14ki 4x100

Cena za 4 bandasi e 3500denari.

Tel: 078219274

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

SLEP SLUZBA DIZI 24/7 SHLEP TOWING BARTJE TRANSPORT KUMANOVO

1 МКД

-Slep Sluzba -Pomos na Pat -Road Assistance -Auto Transport

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам