1 / 2
Celicni Bandasi za SHARAN 5x112 16ki bandash alhambra galaxy
5.500 МКД
30.12.2021 10:27

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasite se doneseni od Svajcarija.

I se izvadeni od VW SHARAN.

Bandasite se original od VW Sharan (se po debeli od bandasite od touran ili golf)
Pasirat i na touran golf skoda audi i dr.

16ki 5X112

Cena za 4 bandasi bez gumi e 5500denari.

Tel: 078219274

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za motor od Opel Corsa 1.0 twinport

1 МКД

Celicni Bandasi za SHARAN 5x112 16ki bandash alhambra galaxy

5500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам