Iberdek Union Special U34700
200 €
Цената е фиксна
02.12.2020 23:12

Тетово / Тетово

Iberdek Union Special U34700
Monofazen
Ne sece konec

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Tekstil
Потврден огласувач
070828050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам