1 / 6
Се издава спрат од куќа
1 МКД
22.12.2020 21:43

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Панчевачка бр3

Спратот е реновиран со нова кујна и купатило и наместен.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Тане
Потврден огласувач
078375538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам