1 / 9
Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3
1 €
14.08.2022 15:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Панчевачка бр3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 2020нови водовод и канализација и електрична инсталација. Најдобро на лице место да се види.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Тане
Потврден огласувач
078375538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам