1 / 7
Plac so kuka od 340m2 vo Kozle
215.000 €
17.05.2022 10:26

Карпош / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1996

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kozle

Se prodava atraktiven plac so kuka, na udarna lokacija, na glavna ulica Kozle, posle benziskata podole,340m2 pogoden za investitor za mala zgrada ili za ziveenje.Do nea veke e izgradena zgradicka, stranata kade sto bese lepenka.Na placot momentalno ima kukja od 360m2,i dvor 220m2.Cena ekstra povolna za vednas vseliva kukja so dvor ili po zelba na investotor.
kon tel 077/991-712; 070/787-127

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Maria
Потврден огласувач
077991712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам