1 / 2
Shitet/Se prodava
590 €
13.12.2020 19:55

Тетово / Тетово

Shitet maqinë për qepje me sungjer ADLER
Se prodava mashina za shienje so sungjer ADLER

Info:071-224-507

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Ilir
Потврден огласувач
071224507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам