1 / 6
Продавам викендица во Куманово (Пчински пат)
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2020 08:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

2500 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се продава викендица со воќњак и лозје.Викендицата се наоѓа на пчиски пат населба "Новина" Контакт: 077648209 и 031426881

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070755250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам