1 / 5
DELOVEN PROSTOR
1 МКД
27.11.2022 14:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se izdava deloven prostor na prizemje 400 m2, so kancelarii i magacinski ( moze i izlozben prostor), na samiot pat za Ohrid(Resen) 500 metra pred Lukoil. Ima parking okolu 700 m2 i napred i nazad za dotur na roba. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
077 902 757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам