1 / 6
Iskop so mini bager
1 €
16.11.2022 12:01

Куманово / Куманово

Vrsime iskopi ramnenje na placevi ,temeli ,podrumi ,iskopi za bazeni ,tamponiranje i prevoz na pesok, tampon, zemnja i drugo...
📞 +389 78 366 371 🏗⛏🚛

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

miroslav
Потврден огласувач
078366371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам