1 / 7
КУЌА ПОВОЛНА ЦЕНА - Куманово до Селман Туризам
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2022 06:49

Куманово / Куманово

Број на соби:

13

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1984

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

11Noemvr br65 1300 Kumanovo

Се продава МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА СТАНОВИ куќа на ул. 11-Ноември бр.65 - на 50 метри од "СЕЛМАН ТУРИЗАМ".
Плацот е близу 500м2. Куќата има преку 350м2 станбен простор. Целокупниот станбен простор е поделен на 3 станбени единици. Секоја станбена единица има 115-120м2со посебен влез,струјомер и водомер.
Тел: 075-478-834 Николчо
Тел: 070-487-778 Димчо.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Nikolco
Потврден огласувач
075478834
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам