1 / 10
SE PRODAVA OBJEKT
1 МКД
06.10.2022 09:07

Куманово / Куманово

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vednas do asfalten pat objektot ima stuja i voda i e legaliziran pogoden za razni biznisi 310m2 e dolniot sprat i 270m2 potkrovje i ima vikendica 31m2 komplet sredena moze i pod kirija da se izdade informacii na OVOJ BROJ 070 294 377 VIDAN

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070338844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам