1 / 4
DRZAC ZA VREKJA BOKS..држач вреќа бокс
20 €
Цената е фиксна
19.01.2023 23:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Држач за вреќа боксерска /кикбокс НОВИ!!
Носивост 130 кг..
Држачите се нови..

Тел.077 400 047


Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

skopje
Потврден огласувач
071256049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам