1 / 3
Prodavam Fiat original 17ki odlicni
120 €
29.11.2022 19:06

Кочани / Кочани

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

98

Број на дупки:

Со 4 дупки

Prodavam bandazi 4x98 a moze i na 4x100 da se fatat.. 7jX17 et 41..original se za fiat tipo, cupe, I mn Dr fiati. inaku ne se krivi ni vareni.. Cena za site 4 I fiksna..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам