1 / 2
RAM MEMORIJA DDR4 4GB ZA LAP TOP
990 МКД
14.12.2021 17:34

Тетово / Тетово

Ram memorija ddr4 4gb na 2400mhz za lap top istestirana vo besprekorna sostojba.
Mozna dostava po kargo.
Kontakt : 078255105


Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

ITS SYSTEMS
Потврден огласувач
076476017++078255105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам