KUPUVAM VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2020 19:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

35 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Делумно

KUPUVAM VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO.
INFORMACII NA OVOJ BROJ
075 213 109
075 213 109
075 213 109

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

dragan
Потврден огласувач
070671010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам