1 / 2
Се продава десктоп компјутер со монитор
30.000 МКД
Цената е фиксна
22.03.2023 13:45

Битола / Битола

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Се продава комјутер со следните спецификации:
Процесор : i5 3550
Графичка : Asus Nvidia gtx 1050 ti 4gb Vram
Ram: 12gb ddr3
Матична: ASrock H61M DGS
HDD: 500gb Western Digital
SSD: 512gb Kingston
И монитор :
Samsung S22B150N 22 inch

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ :
075207033
075207033
075207033

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

ХХХХХХХ
Потврден огласувач
071225744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам