1 / 5
SE PRODAVA PRESA ZA SUBLIMACIJA
По Договор
02.02.2022 20:12

Тетово / Тетово

Topla presa dvostrana ,poluavtomatska, pneumatika.
Temperatura so kontrola do 300 celsiusevi
Vremenska kontrola
Dimenzii 1500 x 1000 mm
Za sublimacija Na tekstil Tvrdi materiali itn
Kontrola na pritisok

Za poveke info i cena javetese na brojot 070263633

Mozna zamena so kola

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Ali
Потврден огласувач
071791912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам