1 / 2
Се издава деловен простор
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2023 12:57

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

100 m²

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Прилеп. Деловниот простор е соодветен за производство, магацин, ординација и друга намена, со обезбеден паркинг.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Филип Кедиоски
Потврден огласувач
072223266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам