Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 13:21

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacinski prostor.
330m2.Prostorot se naogja vo naselba Karpos.
Telefon za kontakt
070211309

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Valerij
Потврден огласувач
078211320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам