1 / 1
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД 2-3 СОБНИ СТАНОВИ
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2023 13:08

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

КАРПОШ 3

АГЕНЦИЈАТА ВИКТОРИЈА СТИЛ ИМА ПОТРЕБА НА 3-СОБЕНИ И ДВОСОБНИ СТАНОВИ ВО КАРПОШ 3, КАРПОШ 4 (РУСКИ ЗГРАДИ) ИСТО ТАКА И НА ДРУГИ ЛОКАЦИИ НИЗ ГРАДОВ НОВИ ИЛИ СТАРИ СТАНОВИ .

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН 4-СОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

300 €

СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам