1 / 10
VW JETTA 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-
1 €
05.12.2021 16:34

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A6 2.0TDI 177PS 2011 AUTOMATIC AVANT -AUTOGENEVA-

1 €

AUDI A3 2.0TDI 140PS 2008 SPORTBACK -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам