1 / 8
SE PRODAVA I IZDAVA
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 22:54

Прилеп / Прилеп

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 so cist imoten list sopstven strujomer i vodomer tel.070223603

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070223603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам