1 / 5
DIGITALNO PECATENJE MAICI - дигитално печатење маици
60 МКД
16.01.2023 21:54

Брвеница / Тетово

Нудиме дигитално печатење на маици , како и изработка на пресликачи за текстилни производи на најнова ДТФ технологија.
Исто така печатиме на сите видови материјали со сито и дигитална штампа во зависност од потребите на клиенти
MAICI PECATENJE DIGITALNA STAMPA SITO STAMPA
https://fb.watch/3csSy00oEJ/

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Partizan Proekt
Brvenica
Потврден огласувач
070840987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам