1 / 11
Prodavam kuka vo N. ČENTO celosno renovirana 100m2 25m2
89.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 09:16

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1965

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul Zegljane

Prodavam kuka vo N.Cento od 100m2 25m2 letna kujna (odvoena od kukata) . So 3 spalni sobi, dnevna so trepezarija i kujna, kupatilo hodnik. garaza so 2 garzni mesta.
So dvor 450 m2 na super lokacija.so celosna dokumentacija i markica otkupeno zemjiste i plateni komunalii, Kompletno renovirana , Mozna zamena za stan so vasa doplata...
Info na.tel: 070-794-761
Viber-078400007

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Bosko
Потврден огласувач
078400007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам