Се продава куќа кај Соколански парк
1 €
Цената не е фиксна
04.12.2021 14:16

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

136 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

313 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1981

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Тонко Димков

За повеќе информации јавете се на :
077725285
078334618

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
078258538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам