1 / 12
Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo
По Договор
30.09.2022 15:30

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1958

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Plostad Marsal Tito 35/2

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada nad NLB Tutunska Banka. Apartmanite se kompletno opremeni so mebel, kujna,inverter klima ured,masina za perenje, MAX TV, wi-fi...
Apartmanite se kompletno renovirani (parket,plocki,sanitarii,kujna, nova instalacija za struja...)
Edniot apartman e kako garsonjera a vtoriot e so odelena spalna soba.
Apartmanite se iznajmuvaat na dnevna baza zavisno od vase baranje.
Za poveke informacii javete se ke se dogovorime

tel. za kontakt 070-258-581 070-258-581
070-258-581 070-258-581

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
070236792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам