1 / 5
Dizni injektori.mercedes,pezo,ford,reno,opel,fiat,alfa,l
1.552 МКД
08.01.2023 16:19

Тетово / Тетово

Polovni elektricni dizni.
-reno/nisan 1.5dci (68-90ks) 4kom. -6000den
-2,0hdi pezo,citroen,ford tdci-4kom/komplet-6000den
-1,9jtd 110ks fiat,alfa,lancia,opel cdti-4 kom/komplet 4000den
-reno 2,2dci 150ks 2kom. -1500den/parce
-ford f2 1.8tdci 115ks. 4 kom -6600den
-Mehanicki dizni.
-vw 1,9td 75ks -4kom/komplet -2000den
istite odgovaraat i za fiat 1,7/1,9 td.-70/90ks
-pezo 2,1td. - Reno-2.2td -4kom/komplet-2000den
Kontakt preku viber.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
075547151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам