1 / 1
Продавам апарат за мерење шеќер Medisign MM1100
1 МКД
Цената не е фиксна
28.01.2021 15:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов апарат за мерење шеќер Medisign MM1100.

Васе, 070-22-81-81

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071376343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам