1 / 4
Prodava Kukja
45.000 €
31.01.2021 15:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1963

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dragan stoparevikj 11

Kukja

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
079225176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам