1 / 8
Pumpi/ alati svajcarski
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2021 20:48

Тетово / Тетово

ranoviden alat donesen od svajcarija, Potopni pumpi, cirkular za bekaton/kamen, rezervni delovi, i masina za secenje na asfalt. Ceni po dogovor
tel kontakt 070209411

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

elham
Потврден огласувач
070209411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам