1 / 6
Земјиште за деловен простор
По Договор
02.05.2023 17:14

Прилеп / Прилеп

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на ул. Орде Тутески.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Ице
Потврден огласувач
070217035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам