Prodavam nivi vo s.Studena Bara
5 €
13.09.2022 09:54

Куманово / Куманово

Квадратура:

4655 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodavaat 2 nivi vo s.Stdena Bara
imoten list i povrsini :4655m2 i 2887m2
info na tel.078 477 391

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
078323037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам