1 / 9
SE PRODAVA SPRAT I POTKROVJE SO GARAZA
110.000 €
Цената не е фиксна
07.02.2021 20:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kosovski Brigadi B.B.


Se prodava ili se izdava sprat od kuca kako deloven prostor (ordinacija,igroteka i skola za stranski jazici) 100m2 i potkrovje 100m2, so garaza i sopstven vlez. Cena po dogovor
Kontakt: Vlado 078-420-904

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
072258504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам