IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2
1 МКД
29.08.2022 11:13

Гази Баба / Скопје

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

AKI
Palmiro Toljati 30
Потврден огласувач
075 282 282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам