1 / 9
POLIRANJE VOZILA
1.000 МКД
14.05.2023 08:21

Бутел / Скопје

Vrsime :
dlabinsko cistenje na vozila
cistenje koza
povekjeslojno poliranje i nanesuvanje zastita
Koristime visokokvalitetni materijali za poliranje i cistenje koi se profesionalni,hipoalergeni i maksimalno bezbedni za vas i vaseto vozilo.
Zakazete termin na 077 722 776

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Cobe
Потврден огласувач
077722776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам