1 / 2
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2
36.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2022 23:02

Куманово / Куманово

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO BLIZINA NA NLB BANKA.
MOZE DA SE POGLEDNE VO SEKOE VREME. KOMPLET DOKUMENTACIJA SO IMOTEN LIST.
CENA: 36 000 EUR

KONTAKT TEL: 070 695 810 Aleksandar
070 211 912 Kerim

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar Indovski
Потврден огласувач
070695810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам