1 / 4
Се продава Куќа
140.000 €
11.02.2021 19:16

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

jane sandanski ul.6

Kukjata e pogodna za dve familii ima dva veleza.Prviot sprat raspolaga so tri spalni, dneven boravok so trpezarija i kujna i dve banji. Na vroriot sprat ima dneven boravok so trpezarija i kujna, dve spalni i edna banja .Dvorno mesto so garaza i pomosen objekt za gradinarski pribor, zelenilo i ukrasna fontana .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vanja
Потврден огласувач
078661004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам