1 / 3
SE PRODAVA NIVA BLISKU DO NIKULJSKI PAT
По Договор
04.05.2022 17:55

Куманово / Куманово

Квадратура:

26774 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA NIVA SO KVADRATURA = 26774 =M2 ,A DO NIVATA MOZE DA SE STIGNE PREKU MAGISTRALEN PAT KUMANOVO -PALANKA (PRED MLADO NAGORICANE)
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladica
Потврден огласувач
078611232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам