1 / 11
Objekt
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2022 23:48

Куманово / Куманово

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva golemi mali sali 4 sobi sredeni kancalari -071994259 ili watzap 0041792008594

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам