1 / 5
bager Schaeff HML31
1 €
13.01.2023 17:33

Сарај / Скопје

Se prodava bager Schaeff god 1998 doneseno od CH, so 3 korpi ima i pikamer.
Bagerot e vo dobra sostojba.

Tel: 070 370 063

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Hamzi
Krusopek
Потврден огласувач
070370063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам