1 / 9
RENAULT MASTER 2.3D 2011 UVEZEN OD CH
7.500 €
15.08.2022 09:47

Куманово / Куманово

RENAULT MASTER 2.3 дизел 125 кс
2011 godina
107kw
188.000 км
registriran do 03.2023
uvezen od ch
novi gumi
duplak
7 sedista
700 kg nosivost
B KATEGORIJA

MOZE ZAMENA

071634533

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

auto
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам