1 / 4
Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb
1 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 20:30

Куманово / Куманово

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb

Plac br.1 od 1060 m2 - parcela br.5890/1
Plac br.2 od 487m2 - parcela br. 6056/6
Plac br.3 od 361m2 - parcela br. 6100/1 i parcela br.6100/5
Plac br.4 od 750m2 - parcela br.6056/4 i parcela br.6057/1

Cena po dogovor.
Telefon za kontakt: 070/640-113

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LASTE
Потврден огласувач
070 640 113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам