1 / 10
KUCA ZELEZNICKA STANICA
50.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2021 18:11

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Куманово

se prodava kuca na zeleznicka stanica na 3 kata ima 7 sobi 3 kupatila deloven prostor dvorno mesto od 300 m2 .ima bunar ,sistem za navodnuvanje,gradski vodovod i kanalizacija. Cenata ne e fiksna.
Telefon za kontakt 078 219 015
076 58 22 22 VIBER

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078 219 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам