Kupuvam imot vo Skackovce Kumanovo
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 18:24

Куманово / Куманово

Број на соби:

1

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1903

Година на реновирање:

1941

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Skackovce bb

Baram imot kuka niva so voda i struja vo selo Skackovce moze da gi pogledame site ponudi so pazarna vrednost i ceni
Moze i samo Nivi
ne nudete ako ne vi e za prodavanje
prv kontakt vo poraka
moze zamena za kola

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075287799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам